Reklama

Mrągowia lepsza od ŁKS-u!

09/10/2011 09:23

Porażką zakończył się wyjazdowy mecz, który ŁKS w sobotę rozegrał w Mrągowie. Gospodarze już na początku spotkania niespodziewanie strzelili bramkę. Mimo dobrej postawy naszej drużyny i chęci na zdobycie 3. punktów, plasowana niżej w tabeli rozgrywek Mrągowia wygrała na własny stadionie 2:0 (2:0).

Jak powiedział nam trener ŁKS-u grająca z kontry Mrągowia tylko 3 razy wypracowała sobie sytuację podbramkowe, niestety dwa razy to wykorzystała. Konstruowanie składnych akcji biało-czerwonym uniemożliwiała mrągowska obrona, która pewnie broniła dostępu do swojej bramki. Każde ich błędy np. po strzałach Mleczka i Laskowskiego naprawiał golkiper gospodarzy Piotr Osmański.

Za tydzień szansa na rehabilitację, gdyż w meczu na własnym boisku biało-czerwoni podejmą zajmującą w ligowej tabeli aktualnie trzecie miejsce Concordię Elbląg .

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości