Reklama

Mróz ciągle trzyma

16/02/2011 09:38

Minus 16 stopni w nocy i maksymalnie -10 w ciągu dnia- na taką temperaturę musimy przygotować się na najbliższe trzy dni. Na srogi mróz musimy przygotować się dokładnie do końca lutego. Potem będzie coraz cieplej.

Niestety, prognozy pogody nie wyglądają zadowalająco dla osób zmęczonych już zimnem. Mróz, i to całkiem spory, utrzyma się u nas do końca lutego.

Z prognozy długoterminowej, przygotowanej przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wynika, że przez najbliższe dni termometry będą pokazywały od - 10 do -7 stopni w dzień i od -16 do -12 w nocy. Niestety, wiatr który nam towarzyszy sprawi, że odczucie zimna spadnie mocno poniżej - 25 stopni.

Lżejszy mróz, ok. -2 stopni ma przyjść dopiero 28 lutego. Od 1 marca temperatura i w dzień i w nocy będzie się utrzymywała na poziomie 0 stopni.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama