Reklama

Mróz pokrzyżował plany organizatorom "Zjazdu na byle czym". Impreza przełożona!

03/02/2012 15:08

Z powodu licznych sugestii ze strony osób zainteresowanych imprezą oraz niesprzyjającej aury pogodowej termin "Zjazdu na byle czym" zostaje przełożony na 11 lutego 2012 r. Miejmy najdzieję, że mróz trochę odpuści a atmosfera całej imprezy stanie się  jeszcze bardziej gorętsza... - informują  organizatorzy zimowego szaleństwa.

"Zjazd na byle czym" to impreza zimowa organizowana  po raz drugi w Łomży. Ma ona charakter rozrywkowy, jest połączeniem zawodów sportowych z piknikiem na świeżym powietrzu. Może w niej uczestniczyć każdy bez względu na wiek, drużynowo lub indywidualnie.

Event skierowany jest dla wszystkich osób, które nie potrafią usiedzieć w domu nawet zimową porą oraz czują ducha sportowej rywalizacji na wesoło. Impreza składa się z trzech konkurencji
takich jak najbardziej efektowny pojazd, najlepszy kierowca i najdłuższy zjazd.

Reklama
Impreza jest bezpłatna i odbędzie się  w sobotę 11 lutego o 15:00 na muszli koncertowej przy ulicy Zjazd.

Organizatorami tego przedsięwzięcia są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży oraz grupa militarna SPEED ASG.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości