Z powodu licznych sugestii ze strony osób zainteresowanych imprezą oraz niesprzyjającej aury pogodowej termin "Zjazdu na byle czym" zostaje przełożony na 11 lutego 2012 r. Miejmy najdzieję, że mróz trochę odpuści a atmosfera całej imprezy stanie się jeszcze bardziej gorętsza... - informują organizatorzy zimowego szaleństwa.
"Zjazd na byle czym" to impreza zimowa organizowana po raz drugi w Łomży. Ma ona charakter rozrywkowy, jest połączeniem zawodów sportowych z piknikiem na świeżym powietrzu. Może w niej uczestniczyć każdy bez względu na wiek, drużynowo lub indywidualnie.
Event skierowany jest dla wszystkich osób, które nie potrafią usiedzieć w domu nawet zimową porą oraz czują ducha sportowej rywalizacji na wesoło. Impreza składa się z trzech konkurencji
takich jak najbardziej efektowny pojazd, najlepszy kierowca i najdłuższy zjazd.
Organizatorami tego przedsięwzięcia są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży oraz grupa militarna SPEED ASG.