W dniu 4 grudnia 2019 r. z inicjatywy Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Łomży w Katedrze będzie odprawiona Msza św. w intencji nieżyjących nauczycieli i uczniów, którzy uczestniczyli w tajnym nauczaniu na Ziemi Łomżyńskiej w latach II wojny światowej. Msza rozpocznie się o godz. 12:00.
Do udziału w celebrze zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby uczcić Ich pamięć.
/ZNP Zarząd Oddziału w Łomży/