Reklama

Musiał się napić, bo zdenerwowała go żona! Pijany kierowca ciągnika w rękach policji

21/12/2022 10:22

W ręce kolneńskiej policji wpadł pijany kierowca. 57-latek jechał ciągnikiem rolniczym mając blisko 2,5 promila alkohol w organizmie. W rozmowie z policjantami powiedział, że musiał się napić, bo zdenerwowała go żona.

Kierowca wpadł pomiędzy miejscowościami Grabowo i Świdry-Dobrzyce.  Zwrócił na siebie uwagę policjantów, ponieważ jechał całą szerokością jezdni.  

- Mundurowi podejrzewali, że kierujący pojazdem jest nietrzeźwy i zatrzymali go do kontroli  - relacjonuje oficer prasowy KPP w Kolnie.

Za kierownicą ciągnika rolniczego siedział 57-latek. Badanie alkomatem wykazało, że miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

- W rozmowie z policjantami mężczyzna powiedział, że musiał się napić bo zdenerwowała go żona. Mieszkaniec powiatu kolneńskiego stracił prawo jazdy. Zgodnie z kodeksem karnym za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Reklama

zdj. ilustracyjne 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości