Reklama

Na drodze do Jeziorka zginął 54-latek. Policja apeluje o noszenie elementów odblaskowych

22/01/2021 09:13

54-letni mieszkaniec gminy Piątnica zginął we wczorajszym zdarzeniu na drodze wojewódzkiej nr 668. Z ustaleń policji wynika, że szedł nieprawidłową stroną drogi i nie posiadał przy sobie elementów odblaskowych.

Do zdarzenia doszło wczoraj, tuż po godz. 18:00. Informowaliśmy o tym tutaj: Śmiertelne potrącenie na drodze do Jeziorka! [FOTO]

Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że 54-letni mieszkaniec gminy Piątnica szedł w kierunku Jeziorka. Mężczyzna poruszał się nieprawidłową stroną drogi, nie posiadał przy sobie elementów odblaskowych. Niestety, pieszy został potrącony przez pojazd jadący w tym samym kierunku. Zginął na miejscu. 58-letni kierowca renault był trzeźwy.

Z policyjnych statystyk wynika, że w 2020 roku na terenie działania KMP w Łomży doszło do 9 wypadków z udziałem pieszych, w których 3 osoby zginęły. 

Reklama

Policjanci przypominają o odblaskach! Warto nosić je nie tylko poza obszarem zabudowanym, ale także w mieście. Wielokrotnie przekonujemy się o tym, że odblaski ratują życie. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości