Reklama

Na kabarety wraca pogoda

12/08/2011 05:00

Kabaret Numer Dwa i Fun Fatal z Białegostoku będą dziś bawić łomżyniaków podczas drugiego w tym roku Łomżyńskiego Wieczoru Kabaretowego ŁoWieczKa. Zabawy nic nie powinno zakłócić- na popołudnie synoptycy zapowiadają piękną, słoneczną pogodę.

Tegoroczna ŁoWieczKa to cztery spotkania z grupami kabaretowymi z całej Polski. Dziś na scenie ustawionej na Starym Rynku wystąpi grupa Numer Dwa i Fun Fatal. Oba kabarety pochodzą z Białegostoku.

Ich występ poprzedzi Agnieszka Żemek, która da krótki popis swoich możliwości wokalnych.

- W przerwie - między koncertem Agnieszki Żemek a występami kabaretów - planowana jest prezentacja pierwszej drużyny Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 Łomża- informuje Anna Sobocińska, rzecznik prasowy łomżyńskiego Urzędu Miasta.

Reklama

Wieczór kabaretowy rozpocznie się o godz. 18.00. Wstęp na imprezę jest wolny.

Zbiorowej terapii śmiechem nie powinna popsuć pogoda. Wg przewidywań synoptyków z białostockiego Biura Prognoz Meteorologicznych, już ok. godz. 11.00 w Łomży wyjrzy słońce. Słoneczna pogoda utrzyma się do końca dnia. Po wczorajszym chłodzie podskoczą też słupki rtęci. Wieczorem na termometrach zobaczymy 22 stopnie C.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości