Kabaret Numer Dwa i Fun Fatal z Białegostoku będą dziś bawić łomżyniaków podczas drugiego w tym roku Łomżyńskiego Wieczoru Kabaretowego ŁoWieczKa. Zabawy nic nie powinno zakłócić- na popołudnie synoptycy zapowiadają piękną, słoneczną pogodę.
Tegoroczna ŁoWieczKa to cztery spotkania z grupami kabaretowymi z całej Polski. Dziś na scenie ustawionej na Starym Rynku wystąpi grupa Numer Dwa i Fun Fatal. Oba kabarety pochodzą z Białegostoku.
Ich występ poprzedzi Agnieszka Żemek, która da krótki popis swoich możliwości wokalnych.
- W przerwie - między koncertem Agnieszki Żemek a występami kabaretów - planowana jest prezentacja pierwszej drużyny Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 Łomża- informuje Anna Sobocińska, rzecznik prasowy łomżyńskiego Urzędu Miasta.
Wieczór kabaretowy rozpocznie się o godz. 18.00. Wstęp na imprezę jest wolny.
Zbiorowej terapii śmiechem nie powinna popsuć pogoda. Wg przewidywań synoptyków z białostockiego Biura Prognoz Meteorologicznych, już ok. godz. 11.00 w Łomży wyjrzy słońce. Słoneczna pogoda utrzyma się do końca dnia. Po wczorajszym chłodzie podskoczą też słupki rtęci. Wieczorem na termometrach zobaczymy 22 stopnie C.