“W tych dniach bądźmy sercem i myślami blisko naszych piłkarzy. Niech poczują moc kibiców z Parafii Katedralnej” - wierni z Łomży będą kibicowali Polsce podczas meczów w ramach zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Katar 2022.
W parafii pw. Michała Archanioła w Łomży powstaje Katedralna Strefa Kibica. Wszystko w związku ze zbliżającymi się mistrzostwami świata w Katarze.
- Wybieramy mecz na który chcemy przyjść i zapisujemy się na Katedralną Strefę Kibica u ks. Tomasza e-mail: xgrala@gmail.com albo MSG. Następnie odbieramy bilety i kibicujemy w wyznaczonym terminie - przekazali organizatorzy wydarzenia w mediach społecznościowych.
22 listopada Polska zagra z Meksykiem, 26 listopada z Arabią Saudyjską, 30 listopada z Argentyną.
Na zainteresowanych czekały będą poczęstunek, napoje i… melisa.
Parafia Katedralna znana jest z zainteresowania piłką nożną. Najmłodsi parafianie byli w ostatnim czasie chociażby na jednodniowej pielgrzymce autokarowej pt. "Katedralne dzieci całym sercem z Maryją i Koroną Kielce".