Reklama

Na niemiecki? Do ekonomika!

24/08/2011 06:49

Łomżyński ekonomik okazał się bezkonkurencyjny w uczeniu języka niemieckiego. Projekt edukacyjny, opracowany i wdrożony przez nauczycieli tej szkoły, uznano za jeden z najlepszych w całej Polsce.

Zespoół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży wziął udział w konkursie ,,Nauczanie języka niemieckiego metodą projektu”, zorganizowanym przez Centrum Herdera przy Uniwersytecie Gdańskim.

Uczniowie ekonomika, pod kierunkiem nauczycieli, opracowali projekt "Dlaczego warto odwiedzić Łomżę?”. Właśnie ta prezentacja zadecydowała o przyznaniu łomżyńskiej szkole wyróżnienia. W konkursie ekonomik pokonał 60 szkół z całej Polski.

Założeniem projektu, realizowanego przez Centrum Herdera przy Uniwersytecie Gdańskim, jest  doskonalenie umiejętności  językowych uczniów  poprzez promocję  miasta i okolic, zachęcanie obcokrajowców do odwiedzenia Łomży dzięki m. in. stworzeniu atrakcyjnej  prezentacji multimedialnej  i strony internetowej w języku niemieckim.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości