Na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia młodej dziewczyny. Na miejscu pracują służby.
Do zdarzenia doszło dziś około godziny 8:35 na przejściu dla pieszych łączącym ulicę Nowogrodzką z ulicą Stacha Konwy. Ze wstępnych informacji wynika, że młoda dziewczyna jadąca hulajnogą elektryczną wjechała na przejście dla pieszych, tuż przed maskę kierującego Fordem.
Na miejsce wezwano policję, a także karetkę pogotowia ratunkowego.
Poszkodowana nie wymagała hospitalizacji.