Reklama

Na upały będą kurtyny wodne

03/07/2015 14:00

Ustawienie dwóch kurtyn wodnych zlecił Miejskiemu Przedsiębiorstwu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej prezydent Mariusz Chrzanowski. Kurtyny mają pojawić się jeszcze dziś, a najpóźniej jutro rano.

Dwie kurtyny wodne przyniosą ulgę mieszkańcom, którzy w upalne dni zechcą wybrać się na spacer. Woda popłynie z nich na Starym Rynku i na Osiedlu Perspektywa.

- Prezydent wczoraj zlecił MPGKiM ustawienie dwóch kurtyn - przekazał nam Grzegorz Daniluk z biura prasowego prezydenta.

Kurtyna wodna to popularny sposób na schłodzenie stosowany w wielu miastach. Najbardziej cieszyć się z nich będą zapewne dzieci, które oprócz ochłody będą miały dodatkową, niecodzienną atrakcję.

Według danych IMGW, w najbliższych dniach temperatury w cieniu mają przekraczać 30 stopni Celsjusza. Upały trwać będą aż do środy, dopiero czwartek przyniesie nam nieco ulgi.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości