Reklama

Na wybory nikt nie przyszedł

25/05/2011 14:50

Niewielkim zainteresowaniem radnych,a co dziwniejsze, także samych mieszkańców cieszą się wybory do Rad Osiedli. Na jedno ze spotkań (na osiedlu nr 8), jak informuje Łukasz Czech z Wydziału Organizacji i Obsługi Urzędu Miasta w Łomży, przyszedł tylko... jeden mieszkaniec.

Wybory dotarły do półmetka. Wybór Rad Osiedlowych i ich przewodniczących odbył się już w siedmiu z piętnastu osiedli.

- Niestety, frekwencja podczas tych spotkań nie była zbyt wysoka, a w jednym z Osiedli nie pozwoliła nawet na przeprowadzenie wyborów - informuje Łukasz Czech.

Mało zainteresowani okazali się mieszkańcy osiedla nr 8, obejmującego ulicę Chabrową, Kaktusową, Makową i część Sikorskiego. To właśnie w tym rejonie na zebraniu wyborczym pojawił się jedynie pracownik łomżyńskiego ratusza i jeden mieszkaniec. Teraz radni będą musieli wyznaczyć nowy termin wyborów.

Reklama

Wybory do Rad Osiedlowych potrwają do końca maja. Dziś swojego przewodniczącego powinnni wybrać mieszkańcy osiedla nr 10, 12 i 14.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości