O godzinie 14:15 rozpocznie się konferencja prasowa na Starym Rynku w Łomży z udziałem Wiceministra Sprawiedliwości Piotra Ciepluchy, posłanki Aleksandry Łapiak i Sekretarza Suwerennej Polski na Okręg Podlaski Dariusza Wojtkowskiego.
Konferencja rozpocznie się o godz. 14:15 na Starym Rynku w Łomży. Tematem konferencji będą założenia programowe Suwerennej Polski oraz działania bieżące. Szczegóły podczas transmisji NA ŻYWO.