Reklama

Nadzieja Cup rozstrzygnięty. Majchrowicz podwójnym zwycięzcą!- FOTO

08/09/2012 13:59

Adam Majchrowicz z SKT Centrum Bydgoszcz został podwójnym zwycięzcą zakończonego dziś 8. Ogólnopolskiego Turnieju Tenisa Ziemnego Mężczyzn NADZIEJA CUP. Najpierw, w dzisiejszym finale gry pojedynczej, zdecydowanie (6:2, 6:1) pokonał faworyzowanego Wojciecha Lutkowskiego (KT Legia Warszawa), a następnie, w finale debla, w parze właśnie z Lutkowskim, odprawił z kwitkiem Piotra Grynkowskiego z Łodzi i Mateusza Koniecznego z Bełchatowa (6:2, 7:5).

- Pierwszy raz jestem w Łomży i bardzo mi się tutaj podoba. Zarówno sam obiekt, super przygotowane korty, jak i ten cały pejzaż. Czasem nawet niewiele brakowało, żebym zamiast na piłkę, zapatrzył się na te piękne widoki, jakich u nas Bydgoszczy niestety nie ma, jestem zachwycony - dzieli się wrażeniami z pobytu w naszym mieście Adam Majchrowicz.

Majchrowicz był zaskoczony swoim wysokim zwycięstwem w finale turnieju.

- Nie spodziewałem się nawet, że tak potrafię grać, ale musiałem się naprawdę przyłożyć. Wynik wygląda może co prawda na taki jednostronny, wyniki poprzednich meczów wskazywały, że były one bardziej zacięte, ale w ten finał włożyłem wszystko. Był zdecydowanie najtrudniejszy mecz tego turnieju - przyznaje zwycięzca, który znajduje się na 13. miejscu polskiej listy rankigowej.

Spośród łomżyniaków startujących w turnieju najlepiej zaprezentowali się Rafał Paliński i Adam Karwowski, którzy jako jedyni wygrali swoje pierwsze mecze, w kolejnych ulegając już niestety bardziej doświadczonym rywalom.

Najlepsi tenisiści otrzymali puchary i nagrody pieniężne ufundowane przez sponsorów oraz upominki z Łomży. Zwycięzcom nagrody wręczył prezydent Łomży Mieczysław Czerniawski, który zadeklarował pomoc przy modernizacji kortów przy III LO i organizacji kolejnych ogólnopolskich turniejów rankigowych.
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości