Adam Majchrowicz z SKT Centrum Bydgoszcz został podwójnym zwycięzcą zakończonego dziś 8. Ogólnopolskiego Turnieju Tenisa Ziemnego Mężczyzn NADZIEJA CUP. Najpierw, w dzisiejszym finale gry pojedynczej, zdecydowanie (6:2, 6:1) pokonał faworyzowanego Wojciecha Lutkowskiego (KT Legia Warszawa), a następnie, w finale debla, w parze właśnie z Lutkowskim, odprawił z kwitkiem Piotra Grynkowskiego z Łodzi i Mateusza Koniecznego z Bełchatowa (6:2, 7:5).
- Pierwszy raz jestem w Łomży i bardzo mi się tutaj podoba. Zarówno sam obiekt, super przygotowane korty, jak i ten cały pejzaż. Czasem nawet niewiele brakowało, żebym zamiast na piłkę, zapatrzył się na te piękne widoki, jakich u nas Bydgoszczy niestety nie ma, jestem zachwycony - dzieli się wrażeniami z pobytu w naszym mieście Adam Majchrowicz.