Reklama

Narolewska i Sobuta jadą na reprezentację!

Dwie piłkarki ręczne Handballu Łomża znalazły się wśród zawodniczek wyróżnionych przez Kamilę Ostrowską i Piotra Nikołajuka-Stasiuk.

Aniela Narolewska i Maja Sobuta zostały powołane na konsultację szkoleniową kadry wojewódzkiej młodziczek, która odbędzie się od 28 do 30 listopada w Rudce.

Obie zawodniczki urodziły się w 2011 roku. W ekipie Handballu grają pod wodzą Weroniki Serowik. Narolewska jest rozgrywającą. Z kolei Sobuta może zagrać na rozegraniu, jak również na kole.

Aniela Narolewska (w środku w dolnym rzędzie), zaś Maja Sobuta (pierwsza z prawej w środkowym rzędzie)

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości