Reklama

Nastolatka miała 7 gramów amfetaminy

13/09/2011 12:20

7 gramów amfetaminy znaleźli policjanci w mieszkaniu 17-letniej łomżynianki. Dziewczynie grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

Narkotyki policjanci znaleźli w poniedziałek.

- Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że 17-letnia dziewczyna posiada w domu środki odurzające. Okazało się, że informacja mundurowych potwierdziła się. Kryminalni znaleźli kilka strunowych torebek z białym proszkiem- informują policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

W sumie mundurowi znaleźli w mieszkaniu 7 gramów amfetaminy. Nastolatce grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości