7 gramów amfetaminy znaleźli policjanci w mieszkaniu 17-letniej łomżynianki. Dziewczynie grozi do trzech lat pozbawienia wolności.
Narkotyki policjanci znaleźli w poniedziałek.
- Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że 17-letnia dziewczyna posiada w domu środki odurzające. Okazało się, że informacja mundurowych potwierdziła się. Kryminalni znaleźli kilka strunowych torebek z białym proszkiem- informują policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.
W sumie mundurowi znaleźli w mieszkaniu 7 gramów amfetaminy. Nastolatce grozi do trzech lat pozbawienia wolności.