Reklama

Nastolatkom grozi do trzech lat więzienia- wpadli z narkotykami

30/05/2011 07:41

7,5 grama marihuany miał przy sobie 19-latek zatrzymany w Łomży. Do zatrzymania doszło w sobotę po północy.

-Policjanci "mieli nosa". Do zatrzymania doszło bowiem w sobotę po północy, w rejonie Al. Legionów- informuje kom. Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Policjanci zatrzymali dwóch nastolatków. 19-latek miał przy sobie 7,5 grama marihuany, a drugi zatrzymany, 18-latek, pół grama narkotyku. Nie jest wykluczone, że 19-latek chciał handlować marihuaną, stąd miał przy sobie większą porcję narkotyków..

Za posiadanie marihuany nastolatkom grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości