7,5 grama marihuany miał przy sobie 19-latek zatrzymany w Łomży. Do zatrzymania doszło w sobotę po północy.
-Policjanci "mieli nosa". Do zatrzymania doszło bowiem w sobotę po północy, w rejonie Al. Legionów- informuje kom. Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży.
Policjanci zatrzymali dwóch nastolatków. 19-latek miał przy sobie 7,5 grama marihuany, a drugi zatrzymany, 18-latek, pół grama narkotyku. Nie jest wykluczone, że 19-latek chciał handlować marihuaną, stąd miał przy sobie większą porcję narkotyków..
Za posiadanie marihuany nastolatkom grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.