Reklama

Nasze koszykarki są niesamowite. Mamy półfinał! (zdjęcia)

Trzeci mecz i trzecia wygrana zawodniczek UKS-u 4 Łomża podczas Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki.

Nasze dziewczęta prowadzone przez Marcina Piotrowskiego i Aleksandrę Olszewską zaliczyły zwycięstwa 105:9 z UKS-em Bryza Kolbudy, 74:25 z KSKK-em Koszalin. W dzisiejszym meczu zmierzyły się z Panterami Szubin. I co? Zwyciężyły 65:23. 

- W porannym meczu z Panterami mieliśmy możliwość przećwiczyć różne ustawienia w "piątkach". Graliśmy różne rozwiązania. Dziewczynki pokazały grę zespołową. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że potrafimy odnaleźć się w różnych sytuacjach - mówi szkoleniowiec.

Przed łomżankami ostatni mecz grupowy. O godz. 16:10 rozpoczną był z UKS-em Kormoran Sieraków. Już teraz wiadomo, że dziewczęta mają zagwarantowaną grę w półfinale. Spotkania o miejsca odbędą się w niedzielę.

Reklama

UKS 4 Łomża reprezentują: Maja Bronowicz, Klara Wybraniak, Maria Nowak, Zuzanna Grabowska, Zofia Pupik, Oliwia Załęcka, Danuta Zapert, Zuzanna Taraszkowska, Anna Trzonkowska, Aniela Nowacka, Zuzanna Żyznowska, Patrycja Laszkowska, Zofia Mieczkowska, Julia Zalewska, Aleksandra Wysocka.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 14/09/2024 11:26
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości