Trzeci mecz i trzecia wygrana zawodniczek UKS-u 4 Łomża podczas Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki.
Nasze dziewczęta prowadzone przez Marcina Piotrowskiego i Aleksandrę Olszewską zaliczyły zwycięstwa 105:9 z UKS-em Bryza Kolbudy, 74:25 z KSKK-em Koszalin. W dzisiejszym meczu zmierzyły się z Panterami Szubin. I co? Zwyciężyły 65:23.
- W porannym meczu z Panterami mieliśmy możliwość przećwiczyć różne ustawienia w "piątkach". Graliśmy różne rozwiązania. Dziewczynki pokazały grę zespołową. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że potrafimy odnaleźć się w różnych sytuacjach - mówi szkoleniowiec.
Przed łomżankami ostatni mecz grupowy. O godz. 16:10 rozpoczną był z UKS-em Kormoran Sieraków. Już teraz wiadomo, że dziewczęta mają zagwarantowaną grę w półfinale. Spotkania o miejsca odbędą się w niedzielę.
UKS 4 Łomża reprezentują: Maja Bronowicz, Klara Wybraniak, Maria Nowak, Zuzanna Grabowska, Zofia Pupik, Oliwia Załęcka, Danuta Zapert, Zuzanna Taraszkowska, Anna Trzonkowska, Aniela Nowacka, Zuzanna Żyznowska, Patrycja Laszkowska, Zofia Mieczkowska, Julia Zalewska, Aleksandra Wysocka.