Reklama

Nauczyciele żegnają śp. Elżbietę Polakowską

07/07/2020 07:57

Po ciężkiej chorobie zmarła śp. Elżbieta Polakowska, nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży i członek Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Z ogromnym żalem zawiadamiamy, że po ciężkiej chorobie zmarła Śp. Elżbieta Polakowska - wieloletni pracownik oświaty, nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży, wcześniej również Szkoły Podstawowej nr 6 im. Królowej Jadwigi w Łomży, członek Związku Nauczycielstwa Polskiego. Wspaniały pedagog, cieszący się sympatią uczniów i szacunkiem rodziców, oddany swojej pracy z najmłodszymi uczniami. Wyjątkowa, zawsze  uśmiechnięta i serdeczna koleżanka, która na zawsze pozostanie w naszej pamięci…

Informujemy, że wystawienie Śp. Elżbiety Polakowskiej odbędzie się we wtorek 7 lipca 2020r. od godz. 17.00 do  19.00  oraz  w środę  od godz. 14.30 w Domu Pogrzebowym Marczyk przy ul. Przykoszarowej 22 A. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się natomiast w środę 8 lipca 2020 r. o godz. 16.00 Mszą Świętą w tamtejszej kaplicy. Po czym nastąpi pochowanie na cmentarzu przy ul. Przykoszarowej.

Reklama

Łączymy się w bólu z córką Elżbiety – Małgorzatą oraz innymi członkami Jej rodziny.

Koleżanki i Koledzy  z pracy oraz ze Związku Nauczycielstwa Polskiego

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości