Reklama

Nawet połowa żołnierzy może stracić pracę

11/06/2011 06:59

Kilkudziesięciu żołnierzy straci pracę z powodu zmian w I Łomżyńskim Batalionie Remontowym im. Mariana Raganowicza. Wczoraj łomżyńska jednostka została przekazana II Regionalnej Bazie Logistycznej. Do tej pory należała do I Warszawskiej Dywizji Zmechanizowanej, ta została jednak zlikwidowana.

W ramach modernizacji, pracę w łomżyńskie jednostce może stracić nawet połowa żołnierzy. Na część etatów zostaną zatrudnieni cywile.

I Łomżyński Batalion Remontowy istniał w Łomży dziesięć lat. Zmiany wprowadzone przez rząd oznaczają powrót do statusu warsztatów remontowych- informuje Polskie Radio Białystok.

Podczas wczorajszej uroczystości przekazania jednostki, wszyscy zgromadzeni wyrazili nadzieję, że zmiany zatrzymają się tylko na tym poziomie, nie będą zaś oznaczały całkowitej likwidacji łomżyńskiego wojska.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości