Reklama

Nie chcieli działek od miasta

25/08/2011 09:33

Tylko siedem z trzydziestu jeden wystawionych działek budowlanych udało się sprzedać podczas dzisiejszego przetargu nieograniczonego, zorganizowanego w ratuszu.  Obyło się też bez większych targów- w stosunku do kwot wywoławczych, ceny działek wzrosły maksymalnie o ok. 3 tys. złotych.

Najwięcej, bo o 2.940zł podskoczyła cena ponad 5,4- arowej działki przy ul. Piaski. Nieruchomość została sprzedana za 100.079 zł.

Największą działkę, także przy ul. Piaski, o powierzchni 9,6 ara, ratusz sprzedał za 176.274 zł. Tu cena wzrosła o 1750zł.

Pozstale pięć działek (jedna przy Piaskach, cztery przy wewnętrznych ulicach, na razie bez nazwy) zostały sprzedane symbolicznie drożej, niż wynosiła ich cena wywoławcza.

- W sumie siedem działek za kwotę ponad 775 tys zł brutto, nabyło sześć osób- informuje Łukasz Czech z Wydziału Organizacji i Obsługi Urzędu Miasta.

Reklama

31 wystawionych dziś w przetargu działek to nieruchomości przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną. Te, których nie udało się sprzedać, ponownie wezmą udział w przetargu, który zostanie zorganizowany jesienią.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości