W ręce łomżyńskich mundurowych wpadło dwóch nietrzeźwych kierowców.
Podlascy policjanci dziś w godz. 5.00-8.00 przeprowadzali na terenie województwa kontrole trzeźwości, w których ujawnili 7 kierujących w stanie nietrzeźwości i 4 w stanie po użyciu alkoholu. Okazało się, że dwóch z nich zostało zatrzymanych w naszym regionie.
Łomżyńscy policjanci podczas prowadzenia kontroli na terenie naszego powiatu zatrzymali o godzinie 6:30 jadące przez Nowe Kupiski volvo. Po przebadaniu kierowcy alkomatem okazało się, iż w jego organizmie znajduje się 0,6 promila alkoholu.
Kolejny nietrzeźwy kierowca został zatrzymany około 7:30 w Piątnicy Włościańskiej. Mężczyzna podróżował oplem. W tym przypadku również zostało wykonane badanie alkomatem, po którym wyszło na jaw, iż w jego organizmie znajduje się 0,24 promila alkoholu.
Jak informuje rzecznik prasowy łomżyńskiej komendy, obu mężczyznom zostały zatrzymane uprawnienia do kierowania pojazdami. Teraz zostaną im postawione odpowiednie zarzuty, a kierowcy odpowiedzą za swoje nieodpowiedzialne zachowanie.