Reklama

Nie do końca trzeźwy wtorek. Policja zatrzymała dwóch mężczyzn pod wpływem alkoholu

14/01/2025 10:29

W ręce łomżyńskich mundurowych wpadło dwóch nietrzeźwych kierowców.

Podlascy policjanci dziś w godz. 5.00-8.00 przeprowadzali na terenie województwa kontrole trzeźwości, w których ujawnili 7 kierujących w stanie nietrzeźwości i 4 w stanie po użyciu alkoholu. Okazało się, że dwóch z nich zostało zatrzymanych w naszym regionie. 

Łomżyńscy policjanci podczas prowadzenia kontroli na terenie naszego powiatu zatrzymali o godzinie 6:30 jadące przez Nowe Kupiski volvo. Po przebadaniu kierowcy alkomatem okazało się, iż w jego organizmie znajduje się 0,6 promila alkoholu.

Kolejny nietrzeźwy kierowca został zatrzymany około 7:30 w Piątnicy Włościańskiej. Mężczyzna podróżował oplem. W tym przypadku również zostało wykonane badanie alkomatem, po którym wyszło na jaw, iż w jego organizmie znajduje się 0,24 promila alkoholu.

Reklama

Jak informuje rzecznik prasowy łomżyńskiej komendy, obu mężczyznom zostały zatrzymane uprawnienia do kierowania pojazdami. Teraz zostaną im postawione odpowiednie zarzuty, a kierowcy odpowiedzą za swoje nieodpowiedzialne zachowanie.

 

Źródło: KMP Łomża
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości