Reklama

Niebezpieczna kolizja na Al. Legionów. Kierowca zabrany do szpitala [FOTO]

05/02/2024 16:09

Do niebezpiecznej sytuacji doszło dzisiaj po południu na Al. Legionów w Łomży. Kierujący osobowym audi uderzył w tył poprzedzającego go citroena na wysokości dworca autobusowego. Przyczyną najechania na drugą osobówkę mogły być problemy zdrowotne kierującego. Mężczyzna przetransportowany został do szpitala.

Informację o zdarzeniu na skrzyżowaniu Al. Legionów z ul. Dworcową łomżyńskie służby otrzymały około godziny 15.00. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy strażaków, policję i zespół ratownictwa medycznego. Po dotarciu na miejsce zderzenia aut okazało się, że niebezpieczne zdarzenie to efekt najechania na siebie pojazdów, a dokładnie osobowego audi na tył poprzedzającego go citroena. Tym samym jeden pas jezdni został zablokowany, co znacznie utrudniło ruch podróżującym w godzinach szczytu kierowcom.

Cała sytuacja okazała się być jeszcze bardziej  niebezpieczna ze względu na stan zdrowotny kierowcy audi, na łotewskich numerach rejestracyjnych. Z relacji bezpośrednich świadków zdarzenia wynika bowiem, że z młodym mężczyzną – sprawcą kolizji nie można było nawiązać kontaktu i próbował on nawet odjechać z miejsca. Przyczyną takiego zachowania, a może nawet i samej kolizji był najprawdopodobniej atak epilepsji u kierującego, o czym świadczył jego stan zewnętrzny w trakcie zaistniałych okoliczności. 

Reklama

Otoczony opieką przez zespół ratownictwa medycznego obcokrajowiec został ostatecznie przetransportowany do szpitala. Policja, pracując nadal na miejscu zdarzenia, próbuje ustalić jego ostateczne okoliczności.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości