Mundurowi zlikwidowali dwa nielegalne salony gier. Łącznie zabezpieczono 9 automatów, gotówkę i telefony.
Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Łomży przejęli 9 nielegalnych automatów do gier, które znajdowały się w dwóch lokalach w Ostrowi Mazowieckiej. Oprócz nielegalnych maszyn do gier, mundurowi zabezpieczyli 3 telefony komórkowe oraz niemal 5 tys. zł.
- W skontrolowanych lokalach, funkcjonariusze zastali 50-latka oraz 22-latkę, którzy nadzorowali nielegalny biznes. Oboje usłyszeli zarzut pomocnictwa w prowadzeniu gier hazardowych wbrew przepisom. Grozi za to kara pozbawienia wolności do lat 3- przekazała Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku.
Reklama
Oprócz sankcji karnych osobom urządzającym gry wbrew przepisom ustawy o grach hazardowych grozi kara pieniężna 100 tys. zł za każdy nielegalny automat.