Reklama

Niespodzianki i prezenty dla całej rodziny- "Weta" zaprasza

10/06/2011 08:27

Porady zdrowotne i kosmetyczne, mammografia robiona na miejscu , wyprzedaż książek i domowe ciasta- to niektóre atrakcje przewidziane w ramach Pikniku "Uwierz w siebie". Spotkanie, które organizuje Forum Kobiet, odbędzie się jutro w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży.

Na atrakcje mogą liczyć całe rodziny. Podczas Pikniku "Uwierz w siebie" kobiety będą mogły zrobić bezpłatną mammografię, zasięgnąć porady zdrotownej i kosmetycznej, ale też kupić w dobrej cenie książki wyprzedawane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, nabyć odzież i zabawki dla dzieci, oraz wygrać seans SPA na włosy.

Całą rodzinę zaintersują z pewnością pokazy kulinarne, kiermasz domowych ciast czy nauka robienia kwiatów z bibuły. Rodzinnie można też będzie wygrać godzinny rejs gondolą po Narwi i talony na zabiegi profilaktyczne u stomatologa.

Reklama

Jak zapewniają organizatorzy, piknik ma ożywić Łomżę, zachęcić mieszkańców do profilaktyki zdrowotnej, ale przede wszystkim pomóc każdemu uwierzyć w siebie. Atrakcje zaplanowane podczas trwania imprezy mają pokazać, że każda umiejętność jest cenna. Gotowanie, dekorowanie czy pielęgnacja zwierząt- wszystko, co umiemy, może stać się naszym atutem. Dlatego warto uwierzyć w siebie.

Impreza w łomżyńskiej "Wecie" rozpocznie się w sobotę o godz. 11.00.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości