Będący w trasie Donald Tusk niespodziewanie zatrzymał się w Łomży. Przewodniczący PO odwiedził firmę Inter Cars.
O 17:00 Donald Tusk ma spotkać się z mieszkańcami Ełku. Lider opozycji zrobił jednak przystanek w Łomży. Okazuje się, że był dziś w firmie Inter Cars, gdzie o sytuacji polskich przedsiębiorców rozmawiał z właścicielem Arkadiuszem Stypułkowskim.
To nie jedyne spotkanie „na szczycie” w Łomży i regionie. Po południu konferencję w naszym mieście zorganizował lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz, natomiast jutro przemawiać w Łomży ma minister aktywów państwowych Jacek Sasin – jedynka PiS w naszym okręgu.
Do wyborów zostało zaledwie kilka dni. W niedzielę wybierzemy 460 posłów i 100 senatorów.