Reklama

Nietrzeźwy kierowca ciężarówki wpadł w Kisielnicy. Wyprzedzał na podwójnej ciągłej

31/01/2023 09:56

Ponad pół promila alkoholu miał w organizmie kierowca, którego w Kisielnicy zatrzymały do kontroli policjantki z łomżyńskiej drogówki.

Kierujący scanią z naczepą wpadł wczoraj po godz. 9:00. Został zatrzymany do kontroli, bo złamał zakaz wjazdu i wyprzedzał pomimo podwójnej linii ciągłej.

- W trakcie rozmowy z kierowcą wyczuły od niego alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że 47-latek miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna od razu stracił prawo jazdy. Obywatel Łotwy noc spędził w policyjnym areszcie, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut jazdy w stanie nietrzeźwości, za co zgodnie z kodeksem karnym grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Mężczyzna został również ukarany mandatami za popełnione wykroczenia.

zdj. ilustracyjne/KMP w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości