Po Łomżą autobus należący do PKS NOVA zderzył się z łosiem.
Do zdarzenia doszło po godzinie 19 w Zbójnej na drodze wojewódzkiej nr 645.
Według doniesień policyjnych, incydent miał miejsce tuż po godzinie 19:00. Łoś, niespodziewanie wybiegając na jezdnię, stanął wprost przed nadjeżdżającym pojazdem. W wyniku zderzenia nikt nie odniósł obrażeń. Niestety według naszych informacji zwierze nie żyje, zostało odstrzelone.