Reklama

Nietypowe znalezisko

01/06/2011 11:37

Wczoraj po południu łomżyńscy policjanci otrzymali informację o nietypowym znalezisku. Mieszkanka Łomży na żywopłocie przed wejściem na klatkę schodową zauważyła węża.

Wczoraj około godz. 16 dyżurny łomżyńskiej Policji otrzymał informację od mieszkanki jednego z bloków w południowej części miasta o nietypowym znalezisku. Kobieta wychodząc z klatki schodowej na krzaku żywopłotu zauważyła dziwne zwierzę o jaskrawym ubarwieniu. Natychmiast na miejsce pojechali mundurowi. Okazało się, że na żywopłocie znajduje się niegroźny wąż zbożowy. Po kilkunastu minutach pojawił się właściciel gada, który stwierdził, że zwierzę zaginęło z jego mieszkania około tydzień temu – oficer prasowy KMP w Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości