Reklama

Nieudany start sezonu dla szczypiornistek z Łomży

Zawodniczki Handballu Łomża nie rozpoczęły sezonu zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. W inauguracyjnym meczu I ligi piłki ręcznej kobiet musiały uznać wyższość AZS AWF Warszawa, przegrywając na wyjeździe 24:28.

Podopieczne trenerki Anety Kutny już do przerwy traciły cztery bramki do rywalek (11:15), a mimo ambitnej walki w drugiej połowie nie zdołały odrobić strat. Zespół z Warszawy kontrolował przebieg meczu, skutecznie odpierając próby powrotu łomżanek do gry.

Pierwotnie w najbliższy weekend Handball Łomża miał zmierzyć się na wyjeździe z JKS-em San Jarosław. Spotkanie to jednak zostało przełożone na koniec listopada. Kolejny mecz zawodniczki z Łomży rozegrają więc dopiero na początku października, kiedy to na własnym parkiecie podejmą Agrykolę Ochota Warszawa.

Reklama

Najbliższe rywalki Handballu Łomża są w dobrej formie. W dzisiejszym meczu wygrały na wyjeździe 33:32 z AZS UMCS Lublin. Przed zawodniczkami z Łomży zatem kolejne trudne wyzwanie.

Handball Łomża - AZS AWF Warszawa 24:28 (11:15)
Handball:
Trzcińska, Wysocka, Bonifaciuk, Fiuk 3, Kruczkow 4, Kaczkowska 4, Angielczyk, Szkutowicz 2, Romanowska 1, Gryko, Klimaszewska, Janowska, Drosio, Kluj 1, Am. Szymborska 6, Al. Szymborska.
Czerwona kartka: Kaczkowska 60', za faul.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości