Reklama

Niewiele brakowało, by pijany kierowca skończył w rowie [FOTO]

11/07/2023 15:29

Dzięki reakcji świadków udało się zatrzymać pijanego kierowcę Volvo. "Mężczyzna o mały włos nie wjechał do rowu" - informuje policja

Wczoraj w godzinach wieczornych, łomżyńska policja otrzymała zgłoszenie o nietrzeźwym kierowcy, który widziany był na drodze w miejscowości Piasutno Żelazne. Z relacji świadków wynikało, że osoba prowadząca pojazd nie była w stanie utrzymać równego toru jazdy. Pijanego kierowcę udało się zatrzymać na trasie Dębniki - Dobry Las. 

- Policjanci od razu wyczuli od kierowcy silną woń alkoholu. Mężczyzna miał również problemy z utrzymaniem równowagi. Odmówił badania na zawartość alkoholu, ale przyznał się, że wcześniej wypił kilka piw - informuje KMP Łomża

Reklama

Policja informuje, że auto 50-letniego mieszkańca gminy Zbójna zostało odholowane, a mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. 

Od mężczyzny pobrano również krew do badań na zawartość alkoholu. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. 

 

źródło: KMP Łomża
źródło zdj.: KMP Łomża
zdj. główne: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości