Dzięki reakcji świadków udało się zatrzymać pijanego kierowcę Volvo. "Mężczyzna o mały włos nie wjechał do rowu" - informuje policja
Wczoraj w godzinach wieczornych, łomżyńska policja otrzymała zgłoszenie o nietrzeźwym kierowcy, który widziany był na drodze w miejscowości Piasutno Żelazne. Z relacji świadków wynikało, że osoba prowadząca pojazd nie była w stanie utrzymać równego toru jazdy. Pijanego kierowcę udało się zatrzymać na trasie Dębniki - Dobry Las.
- Policjanci od razu wyczuli od kierowcy silną woń alkoholu. Mężczyzna miał również problemy z utrzymaniem równowagi. Odmówił badania na zawartość alkoholu, ale przyznał się, że wcześniej wypił kilka piw - informuje KMP Łomża
Reklama
Policja informuje, że auto 50-letniego mieszkańca gminy Zbójna zostało odholowane, a mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie.
Od mężczyzny pobrano również krew do badań na zawartość alkoholu. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.
źródło: KMP Łomża
źródło zdj.: KMP Łomża
zdj. główne: KMP Łomża