Reklama

Night Power 2014 w Łomży, czyli nocne wyścigi aut... i autobusów! [VIDEO i NOWE ZDJĘCIA]

10/08/2014 09:24

Siedemdziesiąt załóg wzięło udział w trzeciej już edycji łomżyńskich wyścigów ulicznych Night Power. Wczoraj wszyscy legalnie ścigali się na dystansie 1/8 mili, czyli 201m. Cisza i spokój ulicy Spokojnej zastąpione zostały przez potężny ryk silników.

Na torze można było zobaczyć takie samochody jak Chevrolet Camaro SS, czy Porsche Panamera.  Wielkie emocje wzbudzał przejazd pięknego Lamborghini Gallardo. Widzom zaprezentowała się również motocyklowa grupa kaskaderska Wheelieholix w osobach Beka i Fragmenta oraz młodego Piotrusia.

Kibice zebrani prawie na całej długości ul. Spokojnej mieli możliwość obserwować wyścigi w siedmiu klasach: street, mini, turbo FWD, Street plus, Diesel, turbo RWD/AWD i OPEN.  

Oprócz przejazdów poniżej 8 sekund, na uczestników imprezy czekało też wiele atrakcji w Miasteczku Wyścigów usytuowanym na parkingu MPK. Można było obejrzeć pokazy ratownictwa, strefę car audio, miejsce zabawy i edukacji z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego dla dzieci.

Reklama

Nowością podczas tegorocznych wyścigów Night Power w Łomży były zmagania autobusów MPK i PKS. Ostatecznie volvo i scania wystawione przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji musiały uznać wyższość polskiego autosanu z PKS Łomża, kierowanego przez panią Dorotę.

- W Łomży zawsze dopisuje nam tysiące kibiców, którzy są szczerze zainteresowani tym co się dzieje i widać , że kochają motoryzację- powiedział nam prowadzący imprezę Patryk Mikiciuk, na co dzień dziennikarz z TVN Turbo.

Łomżyńskie Grand Prix Night Power 2014 obejrzało kilka tysięcy osób.

Reklama

Wkrótce materiał wideo

Zdjęcia wykonane przez Piotra Barbachowskiego:

{gallery}nightpower{/gallery}

Poniżej zdjęcia autorstwa Łukasza Niksy:

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości