Reklama

Nowi naczelnicy już wybrani

14/06/2011 06:44

Naczenik Centrum Obsługi Mieszkańców, Wydziału Kultury, Promocji i Sportu oraz Centrum Obsługi Inwestora zostali już wyłonieni w konkursach przeprowadzonych przez łomżyński ratusz. Nie ma zaskoczenia- w dwóch przypadkach dotychczasowi naczelnicy potwiedzili swoje kwalifikacje.

Naczelnikiem Wydziału Kultury, Promocji i Sportu została Ewa Grygo, do tej pory pełniąca obowiązki naczelnika tego wydziału, od wielu lat pracująca w referacie kultury UM.

Ewa Grygo "ukończyła Uniwersytet Warszawski na Wydziale Pedagogicznym uzyskując tytuł magistra i Studia Podyplomowe „Zarządzanie w polskiej administracji publicznej a wspólna europejska przestrzeń administracyjna”. Posiada ponad dwudziestoletni staż pracy w administracji samorządowej, w tym kilkuletni na stanowisku kierowniczym związany z kulturą i sportem"- czytamy w uzasadnieniu wyboru naczelnika.

Reklama

W Biuletynie Informacji Publicznej jest też informacja, że nowa naczelnik przedstawiła "ciekawą koncepcję pracy Wydziału".

Centrum Obsługi Mieszkańców kierować zaś będzie Adam Maciejewski, który od maja zeszłego roku był naczelnikiem Wydziału Komunikacji. Po reorganizacji urzędu, referat komunikacji należy do COM.

Jedyną nową osobą zatrudnioną w ratuszu będzie Naczelnik Centrum Obsługi Inwestora. Został nim Waldemar Matkowski z Gdyni.

Matkowski "posiada kilkunastoletnie doświadczenie z zakresu zarządzania i controllingu przedsiębiorstw prywatnych (...), doświadczenie w zarządzaniu zespołami pracowniczymi, jak również w prowadzeniu działalności gospodarczej przedsiębiorstwa wydawniczego"- czytamy w BIP-ie.

Reklama

Nabór do pracy w ratuszu ciągle trwa. Wczoraj ukazało się kolejne ogłoszenie. Tym razem zgłaszać mogą się osoby zainteresowane pracą na stanowisku podinspektora w Centrum Obsługi Mieszkańców.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości