Reklama

Nowogród: Lepsza nauka dla 100 uczniów

19/02/2020 07:55

Gmina Nowogród zrealizuje projekt, mający na celu podniesienie kompetencji 100 uczniów i 36 nauczycieli Zespołu Szkół Samorządowych w Nowogrodzie. Dotację z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na poprawę oferty edukacyjnej oraz zwiększenie atrakcyjności nauczania w gminie przyznał wczoraj zarząd województwa.

W Zespole Szkół Samorządowych w Nowogrodzie wdrożony zostanie nowoczesny program nauczania. Uczniowie, którzy mają trudności w nauce, skorzystają z dodatkowych zajęć dydatkyczno-wyrównawcznych. Ci uzdolnieni mogą liczyć za to na zajęcia rozwijające ich zdolności. W planach są także wyjazdy edukacyjne, a szkoła zostanie wyposażona w pomoce dydaktyczne i sprzęt informatyczny.

Kosz t projektu wynosi 338 tys. zł, a dofinansowanie -  320 tys. zł. Projekt wpłynął na nabór ogłoszony w ramach Lokalnej Grupy Działania „Kraina Mlekiem Płynąca”.

Reklama

zdj. ilustracyjne

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości