Reklama

Nowogród: Wypadek z udziałem ciężarówki. Dwie osoby w szpitalu [FOTO]

04/10/2019 11:11

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku do którego doszło dzisiaj około godz. 10:00 w Nowogrodzie. Z ciężarówką marki mercedes zderzyła się osobowa skoda.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Łomżyńskiej i 11 Listopada, czyli w pobliżu Zespołu Szkół Samorządowych w Nowogrodzie. Informacja o wypadku osobowej skody i ciężarówki wpłynęła o godz. 10:00.

Jak przekazuje st. asp. Ewelina Szlesińska z KMP w  Łomży, dwie osoby zostały zabrane do szpitala. Wstępne ustalenia wskazują, że osobowa Skoda jechała ulicą Łomżyńską w kierunku Łomży, a pojazd ciężarowy marki mercedes wyjeźdżał z ul. 11 Listopada. 

Na miejscu pracują policjanci, którzy prowadzą czynności zmierzające do szczegółowego wyjaśnienia okoliczności wypadku. Utrudnienia są niewielkie z uwagi na małe natężenie ruchu. Obie drogi są zablokowane. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości