6 zespołów, blisko 60 dziewcząt i 6 bramek średnio w spotkaniu - w Łomży rozegrany został Noworoczny Turniej Piłki Nożnej "Orliczek".
Za nami Noworoczny Turniej Piłki Nożnej "Orliczek". Rozegrany został na hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Łomży, gdzie zgromadziły się zawodniczki z Białegostoku, Piątnicy oraz Łomży. Dziewczęta z roczników 2012-2014 reprezentowały cztery kluby sportowe tj. Włókniarz Białystok, GKS Forty Piątnica, Łomżyczka Łomża, oraz MOSiR Łomża. Grano systemem "każdy z każdym", spotkanie trwało 15 minut, a na boisku jednocześnie przebywało 5 zawodniczek z rywalizujących zespołów.
W przerwie na pizzę i krótką regenerację rozegrany został konkurs "bez odbicia", który polegał na tym, aby z wyznaczonych pozycji trafić do bramki, tak aby piłka po drodze nie odbiła się od ziemi. Uderzeniem niemal z połowy boiska zwycięstwo zapewniły sobie Zofia Oleksy (MOSiR Łomża - zielone) oraz Maja Kijewska (Łomżyczka Łomża).
Trofea i nagrody w kat. "Najlepszy zawodnik zespołu" otrzymały:
Tworkowska Julia (Włókniarz Białystok), Ulatowska Zuzanna (Łomżyczka Łomża), Kwiatkowska Lena (Forty Piątnica),Oleksy Zofia (MOSiR Łomża - zielone), Oleksy Amelia (MOSiR Łomża- czarne), Karolina (MOSiR Łomża - niebieskie).
Tytuł najlepszego zawodnika turnieju powędrował w ręce Rutkowskiej Pauliny (Włókniarz Białystok), królową strzelczyń została Suchocka Amelia (MOSiR Łomża - czarne), która strzeliła 10 bramek w 5 spotkaniach. Najlepszym obrońcą wybrano Martę Zakrzewską (Forty Piątnica).
Po pierwsze miejsce sięgnęła ostatecznie drużyna MOSiR Łomża - czarni, drugie miejsce GKS Forty Piątnica, a trzecie Włókniarz Białystok.
Źródło: MOSiR