Dziś decyzją zarządu województwa podlaskiego na stanowisko dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Łomży powołano Dariusza Domasiewicza. 47-letni wieloletni radny miejski wygrał konkurs dwa tygodnie temu, a teraz objął stanowisko na sześcioletnią kadencję. Nowego dyrektora podczas konferencji prasowej przedstawił członek zarządu województwa podlaskiego Jacek Piorunek.
- Dzisiaj wielki dzień dla Szpitala Wojewódzkiego w Łomży – powiedział Jacek Piorunek. - Dwa tygodnie temu komisja konkursowa przeprowadziła weryfikację kandydatów. Wpłynęło siedem zgłoszeń, a pan Domasiewicz zdobył najwięcej głosów i został rekomendowany zarządowi województwa. Dziś, decyzją zarządu, obejmuje stanowisko – dodał.
Komisja konkursowa pozytywnie oceniła zarówno wiedzę nowego dyrektora na temat funkcjonowania placówki, jak i jego wizję rozwoju szpitala.
- Członkowie komisji stwierdzili, że miał on największą wiedzę dotyczącą funkcjonowania szpitala wojewódzkiego w Łomży. Też miał receptę na rozwiązywanie problemów, które są w szpitalu – zaznaczył Piorunek.
Reklama
- Moja koncepcja, którą przedstawiłem skupiła się na pacjentach, na pracownikach, ale tak naprawdę to było hasło inwestycje, inwestycje i jeszcze raz inwestycje.I Inwestycje w kapitał ludzki, w pracowników szpitala, żeby mogli szkolić się, dokształcać, korzystać z różnego rodzaju motywatorów tych zarówno finansowych, jak i niefinansowych – zaznaczył.
W planach szpitala są duże inwestycje infrastrukturalne.
- Mówimy tu o 108 milionach, a ta kwota może jeszcze wzrosnąć – powiedział. - Tak dużych inwestycji w historii szpitala łomżyńskiego nie było przynajmniej od dekady – dodał.
Reklama
Jednym z rozwiązań, które planuje wprowadzić nowy dyrektor, jest wykorzystanie sztucznej inteligencji do zarządzania wizytami pacjentów.
- Planujemy wdrożenie systemu AI, który będzie przypominał pacjentom o nadchodzących wizytach. W skali roku nawet 20% terminów przepada, co oznacza stratę kilku milionów złotych. Chcemy to zmniejszyć – wyjaśnił Domasiewicz.
Domasiewicz zapewnił, że placówka nie ma obecnie braków kadrowych. Podkreślił, że nowoczesna infrastruktura i wysokiej jakości sprzęt będą dodatkowym argumentem w przyciąganiu specjalistów do pracy w Łomży.
- Dobre warunki pracy to nie tylko wynagrodzenie, ale też możliwość rozwoju i dostęp do nowoczesnych narzędzi. Liczę, że uda się nam pozyskać kolejnych wysokiej klasy specjalistów – podsumował.