Łukasz Uściłowski nadal będzie prezesem ŁKS-u 1926 Łomża. Wczoraj (9.06) odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo – Wyborcze członków klubu, podczas którego powołano władze na dwuletnią kadencję.
Zebranie odbyło się w związku z upływem kadencji władz klubu. W komunikacie opublikowanym przez ŁKS wynika, że w składzie zarządu znaleźli się:
Zarząd Łomżyńskiego Klubu Sportowego nie pobiera wynagrodzenia z tytułu pełnionych funkcji.
Łomżyński Klub Sportowy znajduje się na 4. Pozycji w tabeli IV ligi podlaskiej. Zawodnicy z Łomży rozegrali dotąd 30 spotkań i zdobyli 60 punktów (19 wygranych, 3 remisy, 8 przegranych).
Walne Zgromadzenie odbyło się tuż przed meczem z Klubem Sportowym Michałowo. Biało-czerwonym udało się zwyciężyć 3-1 i dopisać do swojego konta trzy punkty.