Makabryczne zdarzenie w Zambrowie. Agnieszka S. miała uderzyć człowieka nożem. Sąd zastosował wobec niej środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.
Do zdarzenia doszło w nocy 12 marca 2023 roku w Zambrowie.
- Prokuratura Rejonowa w Zambrowie nadzoruje postępowanie przeciwko Agnieszce S. podejrzanej o to, że w nocy 12 marca 2023 roku w Zambrowie woj. podlaskiego dokonała ciężkiego uszczerbku na zdrowiu pokrzywdzonego w ten sposób, że zadała mu uderzenie nożem w obręb klatki piersiowej, powodując u niego ranę kłutą klatki piersiowej o przebiegu prawie pionowym, stycznym z uszkodzeniem tkanek miękkich klatki piersiowej, kości, worka osierdziowego i zranienia powierzchni serca, co spowodowało tamponadę worka osierdziowego, które to obrażenia stanowiły chorobę realnie zagrażającą życiu, tj. o czyn z art. 156 § 1 pkt 2 k.k. - informują w komunikacie śledczy.
Reklama
Zambrowski sąd zastosował wobec podejrzanej środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy od daty zatrzymania.