Reklama

Obcokrajowcy zatrzymani na stacji w Piątnicy

15/05/2023 11:57

Siedmiu obywateli Afganistanu wpadło w ręce łomżyńskich policjantów na stacji paliw w Piątnicy. Nielegalni migranci zostali przekazani straży granicznej.

Do zatrzymania doszło wczoraj. Policjanci z KMP w Łomży otrzymali zgłoszenie, że na stacji paliw w Piątnicy stoi mercedes, a w środku prawdopodobnie są nielegalni migranci. Podejrzenia osoby zgłaszającej potwierdziły się.

Starszy aspirant Karolina Wojciekian poinformowała nas, że funkcjonariusze zatrzymali siedmiu obywateli Afganistanu, którzy następnie zostali przekazani straży granicznej. Mercedesem kierował Białorusin.

zdj. ilustracyjne

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości