Reklama

Obiekty MOSiR zamknięte

20/03/2021 08:03

Zgodnie z rządowymi obostrzeniami, związanymi z pandemią koronawirusa, od 20 marca do 9 kwietnia swoją działalność muszą zawiesić m.in. baseny za wyjątkiem basenów w podmiotach wykonujących działalność leczniczą i dla członków kadry narodowej oraz obiekty sportowe, które mogą działać wyłącznie na potrzeby sportu zawodowego i bez udziału publiczności.

Oznacza to, że od soboty 20 marca do 9 kwietnia włącznie nieczynne będą obiekty administrowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży: Pływalnia przy ul. Niemcewicza 17a oraz Park Wodny przy ul. Wyszyńskiego 15. Swoją działalnosć zakończyło lodowisko "Biały Orlik". W związku z ograniczeniami związanymi z zakazem zgromadzeń zawieszone zostają wydarzenia sportowo-rekreacyjne zaplanowane w tym okresie przez Dział Organizacji Imprez i Marketingu. W sprawie Stadionu Miejskiego MOSiR prosi o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30 pod numerem telefonu: tel. 784 033 965.

Informacje o poszczególnych obiektach i numery kontaktowe dostępne są na stronie www.mosir.lomza.pl w zakładce OBIEKTY.

Trudna sytuacja związana z COVID-19 wymaga ograniczenia naszej aktywności społecznej. Wiele zależy od nas samych. Dbajmy o siebie i swoją rodzinę. Pamiętajmy o zachowaniu dystansu, dezynfekcji rąk, noszeniu maseczki i częstym wietrzeniu pomieszczeń.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości