Reklama

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy. 54-latek miał ponad 2 promile

20/06/2023 14:19

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy pozwoliło zapobiec potencjalnej tragedii. Mężczyzna mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie zdecydował się na jazdę samochodem.

Do obywatelskiego zatrzymania nietrzeźwego kierowcy doszło wczoraj (19.06) na jednej z ulic w Zambrowie. Świadek zdarzenia zauważył poruszającego się chwiejnym krokiem mężczyznę, który zmierzał w kierunku samochodu. 

- Wzbudziło to jego podejrzenie, że mężczyzna może być pijany i od razu powiadomił policjantów. Gdy mężczyzna ruszył, świadek uniemożliwił mu dalszą jazdę.  - relacjonuje KPP Zambrów

Policja informuje, że świadek od razu wyczuł alkohol od siedzącego za kierownicą mężczyzny, a przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie alkomatem tylko to potwierdziło. 

Reklama

54-letni mieszkaniec powiatu zambrowskiego miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. 

Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. 

 

źródło: KPP Zambrów

zdj. główne: pixabay

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości