Reklama

Od jutra wraca zima- Prima Aprillis

02/04/2011 04:39

Wczorajszy tekst poświęcony powrotowi zimy na najbliższy tydzień, był naszym żartem na Prima Aprillis. Zimno oczywiście już nie będzie. Wręcz przeciwnie - wg przewidywań synoptyków z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, czeka nas naprawdę ciepły i słoneczny weekend.

Dziś temperatura maksymalna wyniesie 8 stopni na plusie. Możliwe są też przelotne opady deszczu.

W niedzielę za to synoptycy zapowiadają piękne słońce. Słupki rtęci podskoczą nawet do 12-13 kresek na plusie.

Wiosna przyszła już na dobre. Nawet w nocy termometry będą pokazywać od 3 do 5 stopni ciepła.

Zatem opady śniegu i mróz z pewnością nam nie grożą. W imieniu redakcji przesyłamy pozdrowienia wszystkim, którzy wczoraj nabrali się na nasz niewinny żart.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości