Wczorajszy tekst poświęcony powrotowi zimy na najbliższy tydzień, był naszym żartem na Prima Aprillis. Zimno oczywiście już nie będzie. Wręcz przeciwnie - wg przewidywań synoptyków z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, czeka nas naprawdę ciepły i słoneczny weekend.
Dziś temperatura maksymalna wyniesie 8 stopni na plusie. Możliwe są też przelotne opady deszczu.
W niedzielę za to synoptycy zapowiadają piękne słońce. Słupki rtęci podskoczą nawet do 12-13 kresek na plusie.
Wiosna przyszła już na dobre. Nawet w nocy termometry będą pokazywać od 3 do 5 stopni ciepła.
Zatem opady śniegu i mróz z pewnością nam nie grożą. W imieniu redakcji przesyłamy pozdrowienia wszystkim, którzy wczoraj nabrali się na nasz niewinny żart.