Reklama

Od jutra wraca zima

01/04/2011 07:02

Zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Na jutro synoptycy zapowiadają opady śniegu, miejscami obfite i mróz. Termometry pokażą nam ok. 5 stopni poniżej zera.

Taka pogoda ma się utrzymać przez tydzień. Będzie zimno i śnieżnie. W nocy temperatura może spaść nawet do 10 kresek na minusie. W ciągu dnia będzie się utrzymywał lekki mróz - ok. -4, -5 stopni.

Ostatni atak zimy potrwa przez cały tydzień.

Dopiero wraz z drugim tygodniem kwietnia powróci do nas wiosna- tym razem już na dobre.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości