Reklama

Ogłoszenie o naborze: Informatyk poszukiwany przez MPGKiM w Łomży

11/06/2024 15:12

Dyrektor Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Zakładu Budżetowego w Łomży ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze – Informatyk. Poszukiwany kandydat będzie odpowiedzialny za zarządzanie i utrzymanie systemów informatycznych w przedsiębiorstwie.

Szczegóły ogłoszenia:

  • Stanowisko: Informatyk
  • Liczba wolnych miejsc: 1
  • 1/2 etatu
  • Termin składania dokumentów: do 25 czerwca 2024 roku, godz. 15:00

Osoby zainteresowane są proszone o zapoznanie się ze szczegółowymi wymaganiami oraz zakresem obowiązków na stronie internetowej: bip-lomza.pl/mpgkim.

To doskonała okazja dla osób z doświadczeniem w branży IT, chcących pracować w dynamicznym środowisku miejskiego przedsiębiorstwa. Zachęcamy do aplikowania!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama