Dyrektor Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Zakładu Budżetowego w Łomży ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze – Informatyk. Poszukiwany kandydat będzie odpowiedzialny za zarządzanie i utrzymanie systemów informatycznych w przedsiębiorstwie.
Osoby zainteresowane są proszone o zapoznanie się ze szczegółowymi wymaganiami oraz zakresem obowiązków na stronie internetowej: bip-lomza.pl/mpgkim.
To doskonała okazja dla osób z doświadczeniem w branży IT, chcących pracować w dynamicznym środowisku miejskiego przedsiębiorstwa. Zachęcamy do aplikowania!