Reklama

Ogólnopolski turniej koszykówki dziewcząt już od piątku w Łomży

28/09/2023 14:53
WRZ29

godz: 00:00

Już w najbliższy piątek 29 września rozpocznie się w Łomży Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt „Łomża Basket Cup 2023". Wydarzenie objął patronatem Prezydent Miasta Łomża - Pan Mariusz Chrzanowski.

Turniej zakończy się w niedzielę 1 października.  Organizatorami turnieju są Miasto Łomża, UKS 4 Łomża i SP 4  Łomża. Wszystkie mecze odbędą się na hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży przy ul. Zielonej. Weźmie w nim udział 8 zespołów z rocznika 2010 i młodsze:

GRUPA „A”                                                              

1. UKS 4 ŁOMŻA

2. UKS BIAŁOŁĘKA

3. AS MRĄGOWO

4. UKS JEDYNKA MARKI

5. WAWERiANS WARSZAWA
 

GRUPA „B”

1. TEAM SPARTA

2. UKS NENUFAR 5 EŁK

Reklama

3. UKS BAT KARTUZY

4. UKS BASKET ÓSEMKA WEJHEROWO 

5. ISKRA KONSTANTYNÓW

 

Uroczyste rozpoczęcie turnieju odbędzie się w piątek o godzinie 10.00.

Wydarzenie to zostało sfinansowane że środków Budżetu Obywatelskiego Łomża 2023.

źródło: nadesłane

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości