Już w najbliższy piątek 29 września rozpocznie się w Łomży Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt „Łomża Basket Cup 2023". Wydarzenie objął patronatem Prezydent Miasta Łomża - Pan Mariusz Chrzanowski.
Turniej zakończy się w niedzielę 1 października. Organizatorami turnieju są Miasto Łomża, UKS 4 Łomża i SP 4 Łomża. Wszystkie mecze odbędą się na hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży przy ul. Zielonej. Weźmie w nim udział 8 zespołów z rocznika 2010 i młodsze:
GRUPA „A”
1. UKS 4 ŁOMŻA
2. UKS BIAŁOŁĘKA
3. AS MRĄGOWO
4. UKS JEDYNKA MARKI
5. WAWERiANS WARSZAWA
GRUPA „B”
1. TEAM SPARTA
2. UKS NENUFAR 5 EŁK
3. UKS BAT KARTUZY
4. UKS BASKET ÓSEMKA WEJHEROWO
5. ISKRA KONSTANTYNÓW
Uroczyste rozpoczęcie turnieju odbędzie się w piątek o godzinie 10.00.
Wydarzenie to zostało sfinansowane że środków Budżetu Obywatelskiego Łomża 2023.

źródło: nadesłane