Telewizor, kasa fiskalna i kilkadziesiąt butelek piwa padło łupem złodziei, którzy w nocy z niedzieli na poniedziałek włamali się do baru przy ul. 3 Maja w Łomży.
Do włamania doszło w nocy- potwierdzają policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.
Z pubu złodzieje wynieśli telewizor, kasę fiskalną, sprzęt audio i kilkadziesiąt butelek piwa. Właściciel wycenił straty na kilka tysięcy złotych.
Niestety, do tej pory nie znaleźli się świadkowie, którzy pomogliby w ustaleniu tożsamości złodziei.