Reklama

Okradli pub na ul. 3 Maja

31/05/2011 11:38

Telewizor, kasa fiskalna i kilkadziesiąt butelek piwa padło łupem złodziei, którzy w nocy z niedzieli na poniedziałek włamali się do baru przy ul. 3 Maja w Łomży.

Do włamania doszło w nocy- potwierdzają policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Z pubu złodzieje wynieśli telewizor, kasę fiskalną, sprzęt audio i kilkadziesiąt butelek piwa. Właściciel wycenił straty na kilka tysięcy złotych.

Niestety, do tej pory nie znaleźli się świadkowie, którzy pomogliby w ustaleniu tożsamości złodziei.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości