Reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Return Łomża wzięli udział w turnieju tenisowym w Piszu. Spisali się świetnie.
Turniej wygrała Aleksandra Waldzińska przed Janem Kucharzewskim z Olsztyna. Trzecie miejsce zajął Alan Galiński. Zawody rozegrano systemem grupowym, a nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwał sędzia PZT Janusz Sewastianow.
Wielkie gratulacje!