Udane otwarcie roku w wykonaniu ŁKS-u Łomża
Piłkarze ŁKS-u Łomża znakomicie rozpoczęli piłkarski rok, sięgając po komplet punktów w meczu z KS-em Wasilków. Spotkanie rozegrane na stadionie w Łomży dostarczyło kibicom wielu emocji i zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2:1.
Jako pierwsi do siatki trafili Łomżanie. W 20. minucie Dawid Dzięgielewski popisał się efektownym uderzeniem zza pola karnego, nie dając żadnych szans bramkarzowi gości Damianowi Dunajowi. Zespół prowadzony przez Marcina Sasala długo utrzymywał prowadzenie, jednak tuż przed przerwą KS Wasilków doprowadził do wyrównania. Po rzucie rożnym najlepiej w polu karnym zachował się Arkadiusz Mazurek, który precyzyjnym strzałem głową ustalił wynik pierwszej połowy.
Po zmianie stron inicjatywę ponownie przejęli gospodarze. Decydujący cios padł w 56. minucie, Po kolejnym stałym fragmencie gry piłkę do bramki skierował Kamil Niewiadomski, zapewniając ŁKS-owi zwycięstwo i trzy niezwykle cenne punkty.
ŁKS Łomża - KS Wasilków 2:1 (1:1)
Bramki: Dzięgielewski 20', Niewiadomski 56' - Mazurek 45'.