Już w najbliższy poniedziałek łomżyńscy sympatycy piłki nożnej będą mieli okazję dopingować na stadionie miejskim Reprezentację Polski U-19, która w meczu towarzyskim zmierzy się ze swoimi rówieśnikami z Łotwy. Konsultacja szkoleniowa kadry w Łomży trwać będzie w dniach 12-15 sierpnia, a piłkarze zakwaterowani będą przez ten czas w hotelu Belfort w Piątnicy. Na zakończenie konsultacji piłkarze wyjadą do Grajewa, by tam rozegrać spotkanie rewanżowe z Łotwą, którą (mamy nadzieję) w Łomży przekonująco pokonają.
Mecz w Łomży rozpocznie się w poniedziałek 13 sierpnia o godzinie 19.30, ale bilety na to spotkanie można już kupować w przedsprzedaży. Oczywiście będzie również możliwość nabycia wejściówki tuż przed spotkaniem w kasie stadionu, jednak wówczas należy liczyć się z oczekiwaniem w kolejce, które może być powodem wejścia na trybunę już po pierwszym gwizdku.